9092305967

خط تخصصی روانشناسی-استان تهران

تماس ازسراسرکشور  02188990538

 

فعالیت در هر حوزه ی تخصصی نیازمند مشاوره و مباحثه با اهل فن و متخصص در آن علم می باشد.

موسسه حقوقی دادفر با بیش از چند دهه تجربه، با تجمیع وکلای زبده و خبره، سریع‌ترین و بهترین راه ممکن را به شما معرفی می کند.

اگر شما با مشکل حقوقی مواجه شدید و نیازمند یک متخصص آگاه در این زمینه بودید، تیم همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما هستند.

حوزه ی فعالیت ما گسترده و در عین حال حرفه ای می باشد. در کلیه ی دعاوی اعم از حقوقی، کیفری، حقوق عمومی و حتی حقوق بین الملل به ما اعتماد کنید.

قبل از هر گونه اقدامی برای طلاق، جدایی، مشکلات و مسائل خانوادگی با ما مشورت کنید.

تمام مسائل کیفری اعم از پرداخت و یا دریافت دیه، قصاص، سرقت و … بر اساس مواد قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری و سایر مقررات کیفری، نیازمند آگاهی و اطلاعات کافی می باشد که بدون اطلاع از آن نباید اقدامی صورت گیرد.

تماس با خط ثابت بدون کد با شماره تلفن 9099071369

خرید، فروش، رهن، انتقال املاک و … طبق قانون مدنی و حقوق ثبتی، ضوابط معین دارد که عالمان به علم حقوق می توانند راهنمای شما باشند.

واجب است پیش از هر گونه ارسال درخواست و دادخواستی، وقوف کامل به پرونده و مساله ی مطروحه داشته باشید تا پروسه ی رسیدگی نیز در سریع ترین، بهترین و راحت ترین زمان ممکن به نتیجه ی مطلوبتان منتج شود.

ما در این موارد راهگشای شما خواهیم بود.

مرکز مشاوره حقوقی دادفر در زمینه های مختلف مشاوره حقوقی و وکالت امور ملکی مشاوره امور کیفری و جزایی (وکیل ملکی) و انعقاد قراردادها ،قرارداد کار و تامین اجتماعی توسط وکیل دادگستری .وکالت و مشاوره حقوقی امور خانواده و شرکت در مذاکرات پیش قراردادی و تهیه پیش نویس قراردادهای طرفینی .ارائه خدمات مربوط به قراردادهای حقوق کار ،مالیاتی،ارائه خدمات مشاوره حقوقی در خصوص روابط کارگری و کارفرمایی و مشکلات مربوط به هیات های حل اختلاف و تشخیص کارگر و کارفرما.فعالیت می نماید.

تماس با خط ثابت بدون کد با شماره تلفن 9099071369

مهم ترین ویژگی موسسه حقوقی دادفر بهره گیری از وکلای متخصص و متعهد و تسلط آنها بر قوانین می باشد

موسسه حقوقی دادفر آماده ارائه خدمات در زمینه امور ثبت احوال،از جمله تغییر نام ،تغییر نام خانوادگی،تغییر تاریخ تولد،حذف نام همسر…..و همچنین در زمینه اخذ گواهی انحصار وراثت ،سهم الارث،مالیات بر ارث آماده ارائه خدمات می باشد

وکلای پایه یک مجرب، متعهد و کاردان و با به کارگیری اساتید و حقوقدانان برجسته و با تلفیق توانمندی های علمی و اجرایی، به دنبال برطرف نمودن مشکلات محسوس حقوقی اشخاص، سازمان ها و شرکت ها بوده و افتخار دارد با جمعی از حقوقدانان، اساتید دانشگاه های معتبر، وکلای پایه یک دادگستری، نیروهای اجرایی با سوابق کلان مدیریتی در حوزه های مختلف اجرایی و کارشناسان حقوقی توانمند همکاری نماید تا خدمات حقوقی متنوع خود را در سطوح مختلف و متناسب با نیازهای متقاضیان عرضه نماید.